Transport to nasza specjalność

Naszą specjalizacją jest transport, a w szczególności transport mebli. Po wielu latach zleceń staramy się jednak nie popadać w rutynę. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb klienta. Neogotycki rzeźbiony stolik wymaga innego podejścia niż masywne nowoczesne łóżko.

Transport Jelenia Góra

Transport sam w sobie jest jedynie niewielką częścią procesu przeprowadzki. Najważniejsze jest bezpieczne przygotowanie towaru. W celu zapewnienia jak najniższych kosztów staramy się nie rozbijać niepotrzebnie ładunku na parę ciężarówek. W tym celu po niezobowiązującej wizji lokalnej naszego wykwalifikowanego pracownika jesteśmy w stanie oszacować koszta oraz dobrać odpowiednio duży samochód.

Transport mebli, czyli załadunkowy tetris

Przy załadunku kierujemy się naszym doświadczeniem oraz Twoimi indywidualnymi wskazówkami. Transport mebli cechuje się swoimi regułami. Nie umieścimy delikatnych antyków na spodzie ładunku nawet jeśli pozwoliłoby to na przetransportowanie większej ilości towaru naraz. Najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Jesteśmy również zawsze otwarci na sugestie klientów. Bardzo często zdarza się, że chcemy zacząć urządzać swój mir domowy od razu, z marszu. Z tego powodu możemy na Twoje życzenie w pierwszej kolejności wykonać transport mebli, czy też stolików na których od razu będziesz mógł ustawiać swój dobytek, gdy my będziemy wnosić resztę ładunku.

Doświadczony personel

Kilka lat na rynku usług transportowych pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy najlepsi na rynku! Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Niezawodny sprzęt

Posiadam tabor niezawodnych aut i sprzętu, który pomaga nam w naszej pracy.

Odpowiednie zabezpieczenie

Odpowiednie zabezpieczenie rzeczy i towarów przewożonych przez nas jest podstawą transportu. Posiadamy własne materiały zabezpieczające.

Transport mebli Jelenia Góra

Transport mebli i rzeczy

Nasze usługi transportowe są skierowane nie tylko do klientów indywidualnych zmieniących lokum. Możemy zagwarantować bezpieczny transport mebli również firmom, sklepom i ich wytwórcom, bądź odebrać ze sklepu Twoje zamówienie i dostarczyć je bezpośrednio na miejsce docelowe „pod klucz”. Po upoważnieniu naszego pracownika zajmie się on wszystkimi formalnościami, zadba o delikatny załadunek oraz przy użyciu nowoczesnych wózków i podnośników wniesie mebel we wskazane miejsce. Transport traktujemy kompleksowo.

Transport w Jeleniej Górze

W przypadku zleceń na transport w większej ilości stosujemy elastyczny cennik. Po oględzinach i omówieniu warunków przedstawiamy wycenę, której niską kwotę jesteśmy w stanie zagwarantować. Zawsze dobieramy jak najkrótszą trasę między miejscami przewozu, a nasze pojazdy prowadzone są ekologicznie dzięki czemu koszt jednego kilometra jest u nas dużo niższy niż u konkurencji. Przekłada się to bezpośrednio na Twoją satysfakcję i niewygórowaną fakturę. W celu umówienia się na ekspresową, niezobowiązującą wycenę prosimy o kontakt telefoniczny.