Usługi transportowe w wielu dziedzinach.

Top-Przeprowadzki wbrew swojej nazwie nie ograniczają się jedynie do przeprowadzek. Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych na terenie całej Polski oraz państw członkowskich Unii Europejskiej.

Usługi transportowe Jelenia Góra

Mieliśmy już do czynienia ze wszystkimi możliwymi towarami wykonując usługi transportowe. Wszystkie dotarły w idealnym stanie na miejsca docelowe ku ogólnemu zadowoleniu naszych klientów którymi były między innymi: banki, firmy ubezpieczeniowe, muzea oraz restauracje. Jesteśmy gotowi podjąć się również nowych wyzwań, nawet najbardziej nietypowych.

Europejskie usługi transportowe

Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów i wszystkim wymaganym zezwoleniom świadczymy swoje usługi transportowe na terenie całej Unii Europejskiej. Pod konkretne zlecenie dobierzemy kierowcę mówiącego w języku wymaganym by nawet setki kilometrów od Polski wszystkie ewentualne przeszkody i trudności były załatwiane od ręki co skutkuje bardzo krótkim terminem realizacji zleceń – w większości przypadków wynoszącym 24 godziny.

Doświadczony personel

Kilka lat na rynku usług transportowych pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy najlepsi na rynku! Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Niezawodny sprzęt

Posiadam tabor niezawodnych aut i sprzętu, który pomaga nam w naszej pracy.

Odpowiednie zabezpieczenie

Odpowiednie zabezpieczenie rzeczy i towarów przewożonych przez nas jest podstawą. Posiadamy własne materiały zabezpieczające.

Usługi transportowe nietypowych rzeczy

Czasem zdarza się, że stajemy przed potrzebą wykonania usługi transportowej dobytku bardziej nietypowego niż stół czy krzesło. Jesteśmy wtedy w stanie Państwu pomóc. Oferujemy również usługi transportowe takich towarów jak:

  • Sejfy
  • Kasy Pancerne
  • Serwery
  • Kserokopiarki
  • Maszyny przemysłowe
  • Stoły bilardowe
  • Instrumenty muzyczne

Usługi transportowe osób - Jelenia Góra i okolice

Dysponujemy również luksusowym vanem marki Mercedes, którym oferujemy usługi transportowe, aż do 7 osób na terenie Europy. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy cenią sobie komfort, który jest niespotykany nawet w lotniczej klasie biznes. Skórzana tapicerka, kilku-strefowa klimatyzacja oraz LEDowe oświetlenie zapewniają niesamowitą wygodę nawet przy najdłuższych trasach. Zainstalowany sprzęt audio-wideo nie pozwala się nudzić, a przyciemniane szyby pozwalają zachować prywatność. Kulturalny, dyskretny kierowca zadba o bezpieczne dowiezienia Państwa na miejsce i jest w stanie po drodze zarekomendować warte odwiedzenia miejsca, w tym smaczne i tanie restauracje na terenie całej Europy. Trasę dobieramy tak by zapewnić jak najpłynniejszą jazde i jak najkrótszy czas przejazdu, z oczywistym uwzględnieniem Państwa preferencji. Prosimy o kontakt telefoniczny w kwestii wyceny.